Yangın algılama

Adından da anlaşılacağı üzere hem malın hem de canın korunmasını sağlayarak yangın ilerlemeden başlama aşamasında yangını algılayıp müdahale etmek için uyarı veren sistemdir. Eski zamanlarda acil durumlarda madeni çanlar uyarı olarak kullanılırdı. Günümüzde ise devre elektroniğin ve mikro işlemcilerin devreye girmesi ile birlikte adreslenebilir yangın algılama sistemleri büyük bir gelişme göstermiştir.

Alarm Sistemi

Akıllı Alarm Sisteminiz ile eviniz, iş yeriniz ve daha bir çok alanda güvenlik sağlayabilir, ek aksesuvarlarıyla birlikte hırsızlara ve kötü niyetli kişilere ve olumsuz durumlara karşı caydırıcılık sağlayabilir ayrıca bulunduğu alandaki yönetilebilir cihazların kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Yangınlarda erken müdahale can ve mal kaybını
en aza indirir

Yangın algılama ve alarm sistemleri, insan mülkiyetinin bulunduğu ortamlarda, kişilerin farkına varamayacakları hava değişimlerini algılamak için kullanılır. İnsan gözünün farkedemeyeceği hava ısınmaları, tutuşma ile oluşan gazlar, gözle görülmeyen küçük veya hızlı yanıp sönen kıvılcım ateşler gibi oldukça hassasiyet gerektiren ölçümler yangın alarm sistemleri tarafından tespit ve müdahale edilebilir.

Anlık İletim İle Polis Kapınızda

Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Kullanımı son derece kolay ancak sağladığı güvenlik sayesinde ise bir o kadar yüksek koruma sağlamaktadır.

>