HAKKIMIZDA

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Teknogirişim Sermayesi Desteğinden Yararlanarak Ticari Hayatına Başlayan Şirketimiz yılların birikimiyle Yüksek Katma Değerli Elektronik Ürünlerin Yerlileştirilmesi ve Ar-Ge Çalışmaları, Endüstriyel ve Konut Otomasyonu, Elektrik ve Zayıf Akım Taahhüt, Güvenlik ve Akıllı Ev alanlarında profesyonelleşmiştir.

Yıllardır edinilen tecrübe,mühendis ekibi, uzman ve işinde profesyonel çalışanları ile hizmetlerine devam etmektedir.

«TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ» ilkesi ile talep edilen hizmete projelendirme aşamasından anahtar teslim aşamasına kadar hizmet vermektedir.

CMB Teknoloji kendi alanında uzmanlaşmış kadrosu ile elektrik taahhüt, yangın algılama ve ihbar sistemi, ccvt sistemi, access sistemi, data network sistemi gibi A’dan Z’ye bütün kuvvetli akım zayıf akım sistemleri kurulumu ve entegrasyonunu yapmaktadır. Akıllı ev sistemleri ve endüstriyel otomasyon konularında çözüm ortanığınızdır. CMB Teknoloji tasarlanan sistemler veya AR-GE faaliyetlerinde kolay kullanım, enerji tasarrufu gibi konulara dikkat ederek hizmetlerini sunmaktadır.

CMB TEKNOLOJİ
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLERDE
YÜKSEK PERFORMANS SUNMAKTADIR.

BİZ NE YAPIYORUZ

Teknolojiyi hayatınızın içine katıyoruz.
Müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

ELEKTRİK & ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Konut & Fabrika gibi yerlerin elektrik ve elektronik sistemlerine A'dan Z'ye size teslim ediyoruz.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

CMB TEKNOLOJİ çok farklı ve çeşitli senaryolar için akıllı interkom çözümleri sunar

DATA NETWORK SİSTEMLERİ

Birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu, yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır

OTOMASYON

Otomasyon sistemleri; giderek büyüyen konut sektöründe, ofis, fabrika ve kurumsal binalarda hem kullanıcının kompleks ihtiyaçlarını kolayca karşılıyor.

Vizyonumuz; ülkemizin gelişimine katkıda bulunup ve yenilikçi teknolojiler ile bireylerin hayatını kolaylaştırarak dünya çapında, sektörümüzdeki en iyi ve en ekonomik çözüm üreten, en iyi teknik destek veren ve en hızlı hizmet sunan firma olmaktır.
Misyonumuz; yenilikçilik, yaratıcılık ve süreklilik esasları ile kaliteli,güvenilir ürünlerimizi ve hizmetimizi, tüm yapıların her noktasına ulaştırarak, markamızı global sahaya tanıtmak, kendimizi var olduğumuz her alanda sürekli geliştirmektir.
Stratejimiz; insana ve çevreye saygılı, müşteri odaklı bir zihniyet ile kalitemizi her geçen gün daha üst seviyelere taşıyarak sürekli iyileştirmek ve gelişmektir.

Bu vizyon, misyon ve strateji doğrultusunda CMB Teknoloji olarak,benimsediğimiz kalite politikamız;

• Ürün ve projelerimizdeki kalite standartlarımızı ve yenilikçi bakış açımızı, estetik anlayışımız ile bütünleştirerek, güvenilir marka kimliğimizi korumak ve sürdürülebilir kılmak.
• İş süreçlerimizi sürekli gözden geçirerek, daha verimli bir çalışma için çözümler üretmek.
• Çalışanlarımızı eğiterek ve katılımlarını sağlayarak, kalitemizi sürekli iyileştirmek,
• Müşterilerimize taleplerinin ötesinde hizmet vererek, sektörde müşteri memnuniyeti açısından en çok tercih edilen firma olmak,
• Empatik yaklaşımımız ile tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin fikirlerini dinlemek, değerlendirmek ve hayata geçirmektir.