Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Bilindiği gibi özellikle kamuya açık alanların sadece göz yordamıyla korunması ve kontrolü oldukça güçtür. Bu nedenle firma ve kuruluşların güvenliğinin kusursuz bir şekilde sağlanabilmesi amacıyla turnike geçiş sistemi uygulamasına geçilmiştir. Uygulama ile yetkisiz ve art niyetli kimseler kolaylıkla tespit edilerek anında müdahale edilmektedir. Aynı zamanda personel ve zaman kaybının da asgari düzeye indirilmesi otomatik geçiş kontrol sistemleri sayesinde teminat altına alınabilmektedir.

Turnike Bariyer Sistemleri

Geçiş kontrolleri yapılacak olan alanlarda kullanılan sistemlerdir. Turnike bariyer sistemleri günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Metro ve metrobüs istasyonları, hastaneler, fabrikalar, plazalar, işletmeler, holdingler gibi birçok farklı alanda güvenle kullanılabilirler. Tüm bu alanlarda kullanılacak olan turnike bariyer sistemleri modellerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; engelli geçiş turnike bariyer sistemleri, hızlı geçiş turnike bariyer sistemleri, boy turnike bariyer sistemleri ve bel turnike bariyer sistemleri. Bu sistemlerden hangisinin kullanılacak olduğu tamamen kullanım alanınıza göre değişmektedir. Genel olarak turnike bariyer sistemleri modellerimizin tamamı aynı işe yarıyor olsa da kullanım şekilleri farklılık göstermektedir.

Kontrollü Geçişin En Kolay Yolu

Tüm bu alanlarda kullanılacak olan turnike bariyer sistemleri modellerinin 4 farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; engelli geçiş turnike bariyer sistemleri, hızlı geçiş turnike bariyer sistemleri, boy turnike bariyer sistemleri ve bel turnike bariyer sistemleri

Değerli Zamanınızı Size Kazandırıyoruz

Kontrol ve güvenlik maksatlarının sağlanmasına yardımcı olmasının yanı sıra adli ve idari vakalarda ve gelişmelerde de önemli bir veri depolama özelliğine sahiptir. Nitekim giriş ve çıkış saatleri ile personel bilgilerinin de tespit edilmesi akışına uygun olmayan vakalar için önemli bir ipucu niteliğindedir.

>