Elektrik Taahhüt Anahtar Teslim

Elektrik sistemleri üretilen elektrik enerjisinin işletmeye veya yaşam alanına geldikten sonra trafo vasıtası ile kullanıma kazandırılması ile başlar ve kullanım ihtiyacına göre yönlendirilmesi ile devam eder. Elektrik enerjisine ihtiyaç duyacak tüm cihazların bu hat üzerinde toplanmasına elektrik sistemi kurulumu denmektedir. Elektrik Taahhüt olarak bu çalışmalar ele alındığında projenin tüm adımlarının belirlenen iş bitirme vaatleri ve süreçleri içerisinde tamamlanması üstlenilmiş olmaktadır.

Endüstriyel işletmeler, yaşam alanları, sağlık kuruluşları, okul ve alışveriş merkezleri gibi enerji ihtiyacının sürekli olduğu alanlarda taahhüt hizmeti kapsamında keşif ile başlayan süreci as-built proje çizimi ve sahada sürekli keşif ile devam ettirerek yönetmekteyiz.

Satın alma çalışmalarını şantiye analizlerimiz ile düzenlemekte ve müşterilerimize kullanılması gereken malzemeleri alternatifleri ve avantajları ile sunarak yatırımlarında kaliteyi ve dayanaklılığı optimum maliyetler ile bulmalarını sağlamaktayız.

7/24 Teknik Destek

Elektrik enerjisinin kullanılması gereken alanlara göre projelendirmesini gerçekleştirerek anahtar telim elektrik sisteminin tüm yapısını ortaya çıkartır, sahada kurulumunu tamamlar ve devreye alır. Bundan sonra 7/24 bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirir.

Alçak Gerilim Dağıtım Şebekeleri

Alçak gerilim sistemlerinde ve tesisatlarında güvenlik, kontrol, anahtarlama gibi pek çok faaliyet için elektrikli, mekanik ve elektromekanik birçok ekipmanın montajı yapılmaktadır.

AG/OG Panoları Tasarım ve Montajı

Elektrik akımını ihtiyaç olan alanlara yönlendirmek için kullanılan panolar, projenin kapsamına göre hesaplamalar oluşturularak tasarımları çizilmektedir. Pano yerleşim planları işletmenin yapısına göre belirlenmektedir.

Kablo Tavası ve Döşeme Sistemleri

Kablo tavası ve döşeme altı sistemler teknik müdahalelerin kolay yapılacağı şekilde montajı planlanırken aynı zamanda karmaşıklığı yer vermeden işletmenin yapısına uygun olacak şekilde de yerleşim düşünülmelidir.

Aydınlatma Otomasyon Sistemleri

Aydınlatma sisteminin uygulama amacına uygun olarak standartlar; teknik özellikleri, ölçüm yöntemlerini ve sınır değerleri belirlemektedir. Aydınlatma armatürleri uygulama amacına uygun ve standartlarda belirtilen teknik özellikleri sağlayacak şekilde seçilmeli ve test edilmelidir

>